Black Wellington boots with polka dot

PLN55.00
Tax included

Black ladies Wellington boots with a long bootleg. This black gumboots with a colourful polka dot are a great choice for both Autumn (Fall) or Spring beastly weather. 

Rozmiar
Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.

Black ladies Wellington boots with a long bootleg. This black gumboots with a colourful polka dot are a great choice for both Autumn (Fall) or Spring beastly weather.The wellingtons are black with a colourful polka dot. They can became a very practical part of a dressup for work. They fit perfectly to both formal dressups with trausers and skirts as well as to this more daily – with jeans.Wellington boots have upper sizes. Thanks to it it is possible to put insoles inside and wear Wellingtons with warm socks.

If you want to have your wellington boots fit perfectly, we advise choosing a smaller size than you wear.

You might also like