copy of Zielona rękawiczka-myjka do SPA (1 szt.)

PLN15.00
Tax included

Absolutnie fenomenalne rękawiczki – myjki, które biją na głowę gąbki.

Rękawiczki do mycia są doskonałe do domowego SPA. Używane regulaminie (co najmniej 2 razy w tygodniu) sprawiają, że skóra staje się jedwabiście gładka. 

Rękawiczki do mycia są też doskonałym zabiegiem poprzedzającym golenie oraz depilację. 

Moda na rękawiczki do mycia przyszła do nas z Korei. Tam używane są do bardzo mocnego szorowania skóry w koreańskich salonach SPA.

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

You might also like