Sznurowa bransoletka BURGUNDOWA

PLN29.00
Tax included

Ta piękna i elegancka bransoletka składa się z kilku złotych łańcuchów i jednej grubej liny w kolorze królewskiego burgundu.

Idealnie pasuje do prostych, czarnych spodni i eleganckiej białej koszuli.

Świetnie skomponuje się również z prostymi sukienkami.

Ta bransoletka sprawia, że będziesz wyglądać stylowo i elegancko w każdej prostej stylizacji.Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Ta bransoletka sprawia, że będziesz wyglądać stylowo i elegancko w każdej prostej stylizacji.

You might also like