Rękawiczki bez palców

PLN35.00
Tax included

Ażurowe rękawiczki bez to ciekawy i efektowny dodatek na chłodne pory roku. Można go nosić zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

Rękawiczki są w kolorze białym, zakończone są koronką w kolorze kremowym. Dzięki otwartym palcom umożliwia korzystanie z klawiatury (np. w pracy) oraz z telefonu.

Rękawiczki bez palców są urocze i kobiece. Doskonale eksponują pięknie zrobione paznokcie.

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Rękawiczki bez palców są urocze i kobiece. Doskonale eksponują pięknie zrobione paznokcie.