Pastelowa torba

PLN249.00
Tax included

Mocno pastelowa i mocno iN

Cudowna, pastelowa i bardzo pojemna torba z designem przypominającym gadzią skórę.

Torba ma kolor pastelowo-siwy i złote okucia. Jest idealna na wiosnę i lato. 

Ta prosta, pastelowa torba sprawdzi się świetnie zarówno z luźnymi stylizacjami – podwiniętymi jeansami i jasnymi adidasami jak również z garsonkami w stylu Coco Chanel.

 Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Pastelowo-siwa, wszystkomieszcząca torba ze złotymi okuciami. Idealna na wiosnę i lato. 

You might also like