Pastelowa torba

PLN189.00
Tax included

Pastelowa torba mocno iN

Wiosnolubna, pastelowa torba, która pomieści wszystko, łącznie z laptopem.
Torba ma kolor pastelowozielony, jak to mówią „miętowy”. Jest bardzo pojemna z designem przypominającym skórę krokodyla.

Ze względu na swą prostotę torba ta sprawdzi się doskonale zarówno z luźnymi stylizacjami – podwiniętymi jeansami i jasnymi tenisówkami jak również z formalnymi stylizacjami. 

 

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Miętowa torba z fakturą krokodyla, która pomieści wszystko. 

You might also like