Diadem / Tiara with crystals

PLN160.00
Tax included

 A beautiful tiara with crystals that sparkle with all colors.

The tiara is a beautiful addition to evening, ball and wedding dresses.

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

The diadem is made of high quality crystals made in the Czech Republic. The city of Jablonec used to be famous and known from its cristals jewellery throughout Europe.

Today, the crystals produced in jablonec are used in Swarovsky jewelry.

The tiara is strong. The crystals sparkle with all colors and it looks great.

It holds on the head very well and it is comfortable at the same time (it does not oppress head).

Diadem is a beautiful and tasteful addition to evening, ball and wedding dresses.