Zielona szczotka do włosów

PLN29.00
Tax included

Bardzo poręczna i wygodna szczotka do walki z kołtunami. 

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.

Szczotka, która rozczesze każdy kołtun. Dzięki rączce jest bardzo wygodna i poręczna i w przeciwieństwie do swojej konkurentki – nie wyślizguje się z rąk w przypadku czesania długich i gęstych włosów.

Ponieważ w całości wykonana jest z tworzywa sztucznego, można ją łatwo utrzymać w czystości myjąc mydłem i wodą. 

Jej dodatkową zaletą są gabaryty. Jest niewielka, co w przypadku częstego podróżowania jest naprawdę istotne.

You might also like