Bransoletka z błyskiem - fiolet

PLN35.00
Tax included

Ta bogata w brylanciki bransoletka zawijana jest wokół ręki na dwa razy i zapinana na zatrzask. 

Bransoletka ma prawie warkocz z trzech pasków, z których każdy pokryty jest brylancikami w innym kolorze. Są na nim białe, brudno-różowe i bladofioletowe brylanciki. 

Ta cudna bransoletka z błyskiem jest doskonałym dodatkiem zarówno do strojów na wieczorne wyjścia jak i do codziennych strojów do biura. Sprawdzi się świetnie zarówno jako dodatek do sukienek spódnic jak i spodni. Idealna dla kobiet lubiących uwydatniać swoją kobiecość i pewność siebie. 

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Ta bralsoletka z błyskiem to oskonały dodatek do stroju każdej dziewczyny, która lubi uwydatniać swoją kobiecość i podkreślać pewność siebie. 

 

You might also like