Broszka kotek

PLN29.00
Tax included

Czarna broszka w kształcie uroczego kotka mieniąca się mnóstwem małych, czarnych brylancików. 

Broszka kotek doskonale prezetuje się na czarnych ubraniach jako dyskretny dodatek z charakterem. Wzbogaca i ożywia marynarki, zabijając ich klasyczną nudę.

Świetnie sprawdzi się również przypięta do jeansowej kutki, narzuconej na małą, czarną sukienkę.  

Quantity

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Urocza broszka w kształcie kotka z mnóstwem małych, czarnych brylancików.