Kolorowe lusterko z Wieżą Eiffla
  • Kolorowe lusterko z Wieżą Eiffla

Lusterko puderniczka

PLN19.00
Tax included

Lusterko – puderniczkę dobrze zawsze mieć przy sobie w torebce, nie tylko na wypadek, gdy coś wpadnie do oka, ale również jako lek na spadek pewności siebie. W takiej chwili wystarczy, że w nie spojrzysz, żeby przypomnieć sobie, jaka jesteś ładna! :)

Takie lusterko dobrze czuje się w torebce obok szminki lub błyszczyka (najlepiej leżąc wygodnie w kosmetyce). Jest bardzo pomoce przy malowaniu ust.

Lusterko nie jest powiększające. Obie strony mają lusterko 1:1.

Quantity
Last items in stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu.
Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień. Realizacja zamówienia odbywa się po jego opłaceniu. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 wysyłane jest na następny dzień.
  • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient dostaje zwrot wszystkich płatności (z wyjątkiem kosztów odesłania Towaru) nie później niż do 14 dni od dnia, w którym właściciel sklepu internetowego Independy został poinformowany o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
PayPal

Torebkowy niezbędnik każdej eleganckiej damy. 

Bo dobrze je mieć na wszelki wypadek, np. kiedy ktoś powie, że masz wąsy. 

You might also like